neděle 25. prosince 2016

Band-in-a-Box 2017 - Nové příslušenství - Chord Builder rozšíření (Sekce Teorie Akordů)

Poznámka překladatele (Karel Jačko): No to je docela bomba, této problematice se systematicky i v jiných hudebních programech věnuji dost intenzivně a zdálo se mi přes bohatou výbavu tohoto nástroje BIAB, že doposud trochu pokulhával v tom co si představuji. Toto je ale počin hodně dobrým směrem.
Asi se k tomu budu muset v budoucnu ještě podrobněji vrátit. Očekávám možná i trochu Vaší součinnosti a dotazů. Určitě to je jeden z nosných důvodů proč investovat do BIAB 2017


Pokud vidíte jen původní dialog, stačí kliknout na tlačítko níže a vidíte v kontextu své sklady a tóniny jaké je možno hrát akordy na všech stupních stupnice, včetně doporučených kombinací zmenšených septimových a Slash Akordů (Lomený bas) Přehled všech odvozených je vždy na konkrétním akordu jako rozbalovací menu.


U akordu v tomto menu je vždy vidět všechny intervaly včetně Tónů, ze kterých se akord skládá:


PG Music tu má i video k původní verzi:1 komentář:

  1. Sociální obchodování spočívá v otevření trhů pro každého. Na eToro se můžete spojit, obchodvat a sdílet znalosti s miliony obchodníků a investorů. Navíc můžete kopírovat obchodní rozhodnutí obchodníků, kteří odpovídají vaší strategii. Registrujte se nyní a získejte chytřejší obchodní rozhodnutí využitím rozumu našich obchodníků s nejlepšími výsledky.

    Obchod odkudkoli Váš čas je peníze. Obchodujte na počítači, tabletu a mobilu

    Otevřené obchody na eToro: 227,651,647

    OdpovědětVymazat